• Одличната цена
  • Ново
90*150cm/60*90cm/40*60см/15*21cm 3x5FT Европската Унија ЕУ Знаме

90*150cm/60*90cm/40*60см/15*21cm 3x5FT Европската Унија ЕУ Знаме

 
DEN 66.72

Износ
Во продавницата.


Големина : 90*150cm/60*90cm/40*60см/15*21cm
Случајна грешка големина : Помалку Од 2cm
Земја : Кина
Материјал : Полиестер.
Се користи За : Светскиот Куп / Национален Ден / Олимписки Игри / Настан / Office / Home декорација, итн.
Пакет : Спакувани во OPP Вреќа.
1*Знаме


За производот

боја:
90x150cm, 60x90cm, 40x60cm, 15x21cm
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
знаме
Стил:
Летање
Ткаенини:
Outlast
Тип:
Печатени
Употреба:
Декорација
Јарболот Материјал:
Никој

Слични предлози