• Одличната цена
  • Ново
100*150cm 65*90cm Декларацијата за Независност на Америка Знаме Банер за Бар Партија Дом Канцеларија

100*150cm 65*90cm Декларацијата за Независност на Америка Знаме Банер за Бар Партија Дом Канцеларија

 
DEN 201.12
DEN 201.00

Износ
Во продавницата.


Големина : 100*150cm/65*90cm
Случајна грешка големина : Помалку Од 5cm
Земја : Кина
Материјал : Полиестер.
Се користи За : Бар / Партија / Настан / Office / Home декорација, итн.
Пакет : Спакувани во OPP Вреќа.
1*Знаме


За производот

боја:
100x150cm, 65x90cm
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
знаме
Стил:
Летање
Ткаенини:
Outlast
Тип:
Печатени
Употреба:
Декорација
Јарболот Материјал:
Никој

Слични предлози