• Одличната цена
  • Ново
Киргистан Националното Знаме 60*90cm/90*150cm/30*45см/15*21cm Знамето На Олимписките Игри

Киргистан Националното Знаме 60*90cm/90*150cm/30*45см/15*21cm Знамето На Олимписките Игри

 
DEN 66.72

Износ
Во продавницата.


Големина : 90*150cm/60*90cm/30*45см/15*21cm
Случајна грешка големина : Помалку Од 2cm
Земја : Кина
Материјал : Полиестер.
Се користи За : Светскиот Куп / Национален Ден / Олимписки Игри / Настан / Office / Home декорација, итн.
Пакет : Спакувани во OPP Вреќа.
1*Знаме


За производот

боја:
90x150cm, 60x90cm, 30x45cm, 15x21cm
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
JEJSST0345
Стил:
Летање
Ткаенини:
Outlast
Тип:
Печатени
Употреба:
Декорација
Јарболот Материјал:
Никој

Слични предлози