• Одличната цена
  • Ново
KIMIO бренд жените часовници мода обичните дами четвртиот види нерѓосувачки челик рака рачни часовници фустан хривнија девојка е подарок clcok

KIMIO бренд жените часовници мода обичните дами четвртиот види нерѓосувачки челик рака рачни часовници фустан хривнија девојка е подарок clcok

 
DEN 1279.20
DEN 768.00

Износ
Во продавницата.


KIMIO бренд жените часовници мода обичните дами четвртиот види нерѓосувачки челик рака рачни часовници фустан хривнија девојка е подарок clcok
случај дијаметар : 3.5 см
случај дебелина : 0.9 cm
случај материјал : алуминиум бенд должина : 20cm бенд материјал : нерѓосувачки челик


За производот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бренд Име:
KIMIO
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Функција:
Шок Отпорни
Пол:
Жените
Бендот Ширина:
16mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
KW6133S
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Случај Материјал:
Легура
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
20cm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
35mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Случај Дебелина:
9mm

Слични предлози