• Одличната цена
  • Ново
SK Правоаголник Скелет Кристал Луксузен Бренд Челик Кварц Watch Fashion Жените Часовник Женски Дами Фустан рачен часовник Подарок Сребро.

SK Правоаголник Скелет Кристал Луксузен Бренд Челик Кварц Watch Fashion Жените Часовник Женски Дами Фустан рачен часовник Подарок Сребро.

 
DEN 1476.00
DEN 768.00

Износ
Во продавницата.За производот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот:
правоаголник
Бендот Ширина:
11mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Стил:
Се облекуваат
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Пол:
Жените
Број На Модел На:
K0021L
Бендот Должина:
23cm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Затворач Тип:
Кука Тока
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бренд Име:
shengke
Случај Дебелина:
9mm
Dial Дијаметар:
30мм
види за жена стилови:
Повик, Карактер и стил на Живот, Бизнис
женска часовници :
женска Часовници Врвот Бренд Луксуз,часовници мажите луксузен бренд
Движење:
јапонија movt кварц види
оригиналниот:
Купи Директно од Кина
види зглоб:
види за девојка,златен женски види
relogio feminino:
relogio feminino dourado
reloj mujer:
relojes mujer marca де lujo 2016 година
часовникот жена:
uhren damen,orologi дона
bayan kol saati:
hodinky жени
zegarki damskie:
horloges vrouwen

Слични предлози