• Одличната цена
  • Ново
SK Мода Жените Часовници Дијамант Аналогни Екранот Нерѓосувачки Челик Домот Кварц Види Живот Водоотпорен Добар Дар Дама Види Подарок

SK Мода Жените Часовници Дијамант Аналогни Екранот Нерѓосувачки Челик Домот Кварц Види Живот Водоотпорен Добар Дар Дама Види Подарок

 
DEN 1476.00
DEN 768.00

Износ
Во продавницата.


,


За производот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Ширина:
11mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
8мм
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Пол:
Жените
Dial Дијаметар:
26mm
Број На Модел На:
K0018L
Стил:
Луксуз
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Затворач Тип:
Кука Тока
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
22cm
Бренд Име:
shengke
види за жена стилови:
Повик, Карактер и стил на Живот, Бизнис
женска часовници :
женска Часовници Врвот Бренд Луксуз,часовници мажите луксузен бренд
Движење:
јапонија movt кварц види
оригиналниот:
Купи Директно од Кина
види зглоб:
види за девојка,златен женски види
relogio feminino:
relogio feminino dourado
reloj mujer:
relojes mujer marca де lujo 2016 година
часовникот жена:
uhren damen,orologi дона
bayan kol saati:
hodinky жени
zegarki damskie:
horloges vrouwen

Слични предлози