• Одличната цена
  • Ново
Жените рачно изработени Чевли Вистинска Кожа Рамен Алкохол Мајка Чевли Жена Мокасини Мека Еден Секојдневен Чевли на Жените Станови

Жените рачно изработени Чевли Вистинска Кожа Рамен Алкохол Мајка Чевли Жена Мокасини Мека Еден Секојдневен Чевли на Жените Станови

 
DEN 1632.00
DEN 1387.00

Износ
Во продавницата.


ВИСТИНСКИ ФОТО
МОДЕЛ ШОУ
НИ 55.78 / пар НИ 36.28 / пар НИ 39.4 / пар НИ 35.6 / пар
Превозот :
Предмети ќе биде предаден во рок од 7 работен ден од денот на уплатата примена (aliexpress ние ќе ги провери вашата кредитна картичка,и тоа ќе биде потребно за 24 часа и празник освен),ако имаме било каков проблем во врска со производот,ние ќе ги остават порака во време,pls љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне грешка се случи
Се Враќа Термин :
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
Ако имате било каква потреба или проблем,ве молиме ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.e-mail.порака ..ние секогаш при тука! Over Bling Тим
Повратни информации политика :
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybookers;Т/T;western union.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!


За производот

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5
Бренд Име:
SWONCO
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Станови Тип:
Основни
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Крпеница
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
123
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Fretwork
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни

Слични предлози