• Одличната цена
  • Ново
Жените чевли 2018 нови пристигнувањето на пролетта чипка-up pleated вистинска кожа станови чевли жена гума партија женски чевли tenis feminino

Жените чевли 2018 нови пристигнувањето на пролетта чипка-up pleated вистинска кожа станови чевли жена гума партија женски чевли tenis feminino

 
DEN 801.12
DEN 609.00

Износ
Во продавницата.


Големина на Забелешка ве Молиме изберете САД големина во зависност од Вашите Нозе Должина или Европска големина ,големината на табелата подолу. Ако вашите нозе е широк или дебели, ве молиме изберете поголеми чевли големина. Пред да го избере САД големина , сте имале подобро мерка нозете должина. Како да се Измери Метри Должина ве Молиме мерка нозете должина внимателно ,со методот на сликата подолу :
ЖЕНИТЕ ЧЕВЛИ ГОЛЕМИНА
ЖЕНИТЕ САД ГОЛЕМИНА
Европски
Кина ознака големина
Бразил
Велика БРИТАНИЈА големина
Австралија
Пета до пети (cm)
Пета до пети (инчи)
4.5
34
35
32
2
3
22.5
8.86
5
35
36
33
2.5
3.5
22.8
8.98
5.5
35.5
36
33
3
4
23.1
9.09
6
36
37
34
3.5
4.5
23.5
9.25
6.5
37
38
35
4
5
23.8
9.37
7
37.5
38
35
4.5
5.5
24.1
9.49
7.5
38
39
36
5
6
24.5
9.65
8
38.5
40
36
5.5
6.5
24.8
9.76
8.5
39
40
37
6
7
25.1
9.88
9
40
41
38
6.5
7.5
25.4
10.00
9.5
41
41
39
7
8
25.7
10.12
10
42
42
40
7.5
8.5
26
10.24
10.5
43
43
41
8
9
26.7
10.51
11
44
44
42
8.5
10.5
27.3
10.75
Забелешка
Бројот под единствена на чевлите е Кинески големина не Eur големина,како што можете да изберете 39 eur големина ,јас ќе го испратам 40 кинески големина за вас(39 eur големина=40 кинески големина),кој ќе одговара за вас.
1.Високо-квалитетна кожа ткаенина
2.Високо-квалитетна кожа дише во внатрешноста
3.Исклучителна шиење
4.Висок квалитет чипка-up
5.Удобно и мека
6.Не се лизга гумени единствена
За превозот
Ние ќе ви испратиме производ од CN Пост Воздух Mail или Epacket за вас. Франција , Шпанија , Холандија и Чиле, ние ќе го испрати Aliexpress испорака за вас.Ако ви треба побрзо превозот,ве молиме изберете DHL, Fed Ex, Aramex, EMS, и ние ќе го испрати тоа наскоро .
1.Вашиот парцела ќе бидат испратени во 1-5 дена откако ќе го добиете вашите пари .
2. Со цел да се избегне дел од даноци , ние може да го прогласам за пониска вредност .
3.Ако не можете да ги пратите на вашиот парцела , Pls контактирајте со нас , ние ќе ви помогнат да проверите информации и контакт на поштата . И ние ќе направиме се најдобро за вас. Тука е референтен време на испорака :
Време На Испорака
Земја
Превозот Дена
Русија
12-35
Франција
10-30
САД
7-20
Велика БРИТАНИЈА
7-15
Шпанија
10-30
Холандија
10-30
Друга Европска земја
10-30
За Наплата или Препратете
1.Можете да не контактирате ако следење на информации на вашиот парцела не ажурирање во долго време , ние може да ви помогне контакт на поштата да се провери , ако вашиот парцели изгубиле , ние може да го препрати или ви вратат сите пари.
2.Кога ќе примите нашите пратката,ако не сте задоволни нашите производи,ве молиме контакти мене во Aliexpress првиот(ве Молиме да не се отвори спорот прво),ние ќе го реши вашиот проблем до вашиот задоволни.Ако не може да се реши вашиот проблем или не сте задоволни,а потоа можете да ја отворите спор.Ви благодариме за разбирањето.
За нашата компанија
Ние сме професионални чевли снабдувач . Ние си имаме свој фабрика и бренд.Ние нудиме Високо-квалитетни чевли, и добра услуги , може да бидат сигурни купите во мојата продавница. Можете да не контактирате доколку ви треба други чевли , Ние ќе ви обезбедиме со професионални услуги и висок квалитет на чевли.
За Повратни Информации
1. Ако се чувствувате задоволни со нашите производи , pls ни даде добар фидбек со 5 ѕвезди , вашата поддршка е најголемата мотивира за нас .
2. Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуги , Pls контактирајте со нас прво пред вашите негативни повратни информации. Ние ќе го реши вашиот проблем и да ви овозможи со најдобра клиенти услуги.


За производот

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Горниот Материјал:
PU
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Станови Тип:
Основни
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Сезоната:
Пролет/Есен
Обвивка Материјал:
PU
Бренд Име:
JIASHA
Број На Модел На:
06-NPG48
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Платформа Висина:
0-3cm
Со Платформи:
Yes
Пол:
Жените
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Балет Станови:
Жените станови мокасини
чевли за дами:
tenis feminino
боја:
Зелена,Сина,Бела,Црна,Портокалова

Слични предлози