• Одличната цена
  • Ново
CEYANEAO Жените Станови Чевли од Кожа Солидна Cut-испис Удобно Жените Секојдневен Чевли Дами Moccasins Мокасини Диви Дише Чевли

CEYANEAO Жените Станови Чевли од Кожа Солидна Cut-испис Удобно Жените Секојдневен Чевли Дами Moccasins Мокасини Диви Дише Чевли

 
DEN 1263.36
DEN 632.00

Износ
Во продавницата.


ЗАБЕЛЕШКА!!! 1.За боја Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотографии. Моделот покажува може да има некои разлика со оние вистинските ! 2.За големината Pls белешка ако вашата нога е дебел или широк,ние ви препорачуваме да изберете една големина поголема ,Па ве молиме да се мери со големината на вашиот нога пред да направите нарачка ! Превозот следење на број ќе датотека во редоследот по кои се испраќаат,можете да ги пратите на тоа. 3. Плаќање во Моментов,што може да се плати со користење на Visa,Master Card,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер. Повратни информации : 1 Ние зависи од вашето задоволство да успее,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек 2 Ние секогаш ги цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти, pleaes ни даде можност да се решат сите проблеми кои може да се вознемири и фрустрираат вас. 3 ве Молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе се чувствувате задоволителен со нашиот одговор. Добредојдовте на редоследот и ќе ви даде екстра попуст.Ви благодариме!


За производот

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
CEYANEAO
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Станови Тип:
Балет Станови
Повод:
Повик
Горниот Материјал:
Сплит Кожа
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Insole Материјал:
pigskin
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
C019
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin

Слични предлози