• Одличната цена
  • Ново
Џ.К Обичните Жени Станови Чипка Стадото Платформа Круг Пети Занитвам Обувки 2018 Пролет Мода Рамен Outsole Патики Лифт Чевли

Џ.К Обичните Жени Станови Чипка Стадото Платформа Круг Пети Занитвам Обувки 2018 Пролет Мода Рамен Outsole Патики Лифт Чевли

 
DEN 2807.04
DEN 1684.00

Износ
Во продавницата.


ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛА Ширина Нога Должина Ако вашата нога е широк, можете да изберете една големина поголема.
Америка Големина
ЕУР Големина
Нога Должина (CM) ве Молиме, изберете ја големината според вашиот метри должина.
Мојот стил, Мојот шарм. Информации
Тип На Објект
Поп елемент
Горниот Материјал
Outsole Материјал
Пета Висина
Евра Големина
станови
занитвам
стадото
стп
5 CM
34-43
Агол
пролет секојдневен круг пети жените станови
платформа девојка чевли
занитвам стадото дами чевли
Џ.К рачно изработени дами чевли Вистински Покаже Сите слики на чевли се 100% вистински шут!!!
Модел Шоу
Детали Шоу
За Боја Разлика Сите слики во нашата продавница е да се преземат од страна на вистинските чевли. Додека неколку производи ќе имаат малку боја разлика поради светилки, екрани и лични разбирање. Конечно боја на вистинските производи е стандард. Ви благодариме за разбирањето! Најчесто поставувани ПРАШАЊА Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Q1. Како да ја изберете вистинската големина ?
Прво ,ве молиме да се измери вашата нога должина и нога ширина според нашите големина на табела . потоа можете да се земе вашата нога должина и ширина како основа да се избере вистинската големина. Ако сте велика БРИТАНИЈА клиент , ве молиме имајте во предвид нашата големина е ниту велика БРИТАНИЈА големина , ниту руски големина . па ќе треба да изберете големината според вашиот метри должина.
Q2. Како да се потврди параметар на чевли ,како пета висина , окно и така натаму .
Обично , може да се провери фотографија на производи, ќе има една слика да се прикаже висина на потпетици , платформа и така натаму . Исто така можете да прочитате "производи детали "
Q3. Дали чевлите се вистинска кожа ?
Ве молиме да го прочитате насловот на производи. Ако постои вистинска кожа во насловот, тоа е вистинска кожа. Ако ние се означени како СТП , тогаш тоа нема да биде вистинска кожа. Во исто време ,можете да проверите " Точка спецификите ".
Q4.Како можам да се направи разлика на говорница се зима или есен стил ?
Ве молиме да го прочитате воведот на чевли.Ако ние се означени тоа како зимата се подигне или снег се подигне, тогаш тоа ќе биде зима говорница. или треба да се провери на боја на копче на страница .Некои чизми имаат крзно поставата или кожа обвивка . обично , крзно поставата ќе биде зима говорница.
П5.АКО не ми се допаѓа ?
Ако не ви се допаѓа нашиот производ, можете да не контактирате директно преку порака , e-mail или wechat . Ние го прифаќаме враќање на пратката без било каква причина. Pls pls pls не се отвори спорот! Ние ќе направиме се најдобро да го реши проблемот. Навистина го цениме вашата помош.


За производот

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Бренд Име:
JED & КАРА J&К
Горниот Материјал:
Стадото
Станови Тип:
Станот Платформа
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Pu
Број На Модел На:
22647jwj
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Синтетички
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Занитвам
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Големина:
34-43
Пета Висина:
5cm

Слични предлози