• Одличната цена
  • Ново
Newe Пеперутка Кристал Украсени Станови Сандала Bowtie Лето Злато Ангелските Крилја Луксузни Глуждот Рака Партија Чевли Гладијатор Жените 42

Newe Пеперутка Кристал Украсени Станови Сандала Bowtie Лето Злато Ангелските Крилја Луксузни Глуждот Рака Партија Чевли Гладијатор Жените 42

 
DEN 4024.32
DEN 3823.00

Износ
Во продавницата.

Newe Пеперутка Кристал Украсени Станови Сандала Bowtie Лето Злато Ангелските Крилја Луксузни Глуждот Рака Партија Чевли Гладијатор Жените 42


За производот

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Стил:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
MIKISHYDA
Сезоната:
Лето
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Со Платформи:
Yes
Пумпа Тип:
D'Orsay & Две-Парче
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
ПВЦ
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Сандала Тип:
Глуждот-Заврши
Процесот:
Лепило
Декорација:
Bowtie
Кожа Стил:
Мека Кожа
сандали големина:
34-42
Горниот Материјал:
кожа

Слични предлози