• Одличната цена
  • Ново
Hongyi Секси Дами Издлаби од Кожа Leggings Пламен Дизајн Пумпи Stiletto Високи Потпетици Точка пети Жена Фустан Пумпи Славна личност

Hongyi Секси Дами Издлаби од Кожа Leggings Пламен Дизајн Пумпи Stiletto Високи Потпетици Точка пети Жена Фустан Пумпи Славна личност

 
DEN 4608.00
DEN 2995.00

Износ
Во продавницата.За производот

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Број На Модел На:
000
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Сезоната:
Пролет/Есен
Бренд Име:
hongyi
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пумпа Тип:
Основни
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
PU
Моден Елемент:
Плитки
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Пол:
Жените
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)

Слични предлози