• Одличната цена
  • Ново
Hzirip Две Парче Облека Одговараат 2017 Нова Есен Зима Мека Топло Мода Долг Ракав Плетење Џемпер Блузи+Здолниште 2 Парче Сет Жени

Hzirip Две Парче Облека Одговараат 2017 Нова Есен Зима Мека Топло Мода Долг Ракав Плетење Џемпер Блузи+Здолниште 2 Парче Сет Жени

 
DEN 1262.88
DEN 1200.00

Износ
Во продавницата.


Hzirip Две Парче Облека Одговараат 2017 Нова Есен Зима Мека Топло Мода Долг Ракав Плетење Џемпер Блузи+Здолниште 2 Парче Сет Жени
Број : Dingda00 Материјал : Плетење Флексибилност : Висока(растеглив 10-20cm) Дебелина : Редовни Квалитет
Добро
Топ Големина тоа е флексибилен,може да се рашири. Големина(cm/in) биста рамо должина на ракав слободни 90-108 / 47 18.33 46 17.94 50/55 / Здолниште Големина : Големина(cm/in) половината хип кратко здолниште должина долго здолниште должина слободни 60-80 / 82-102 / 46 17.94 66 25.74
Почитувани купувачи, ве Молиме проверете ја големината на маса пред поставување на својата цел.
Ако не сте сигурни за вашата големина,
ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.
Answer : ___________________________ NOTE : 1 : Како различни компјутери екранот боите различно , бојата на самиот објект може да се разликува малку од удар слики.( Предмети, фотографии, направени од страна на вистински акции под бела светлина ефекти. можеби бојата и големината на вистински стоката е различна од сликата, поради различни компјутер, ве молиме не се однесуваат на боја и големина на информации во описот.)
2 : Внимание : ве молиме овозможи 1-3cm(0.4-1.17 во) грешка на мерењето.( 1inch=2.54 см, 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи)
3. Овој производ не се прикажани на сликата украси.
Ви благодариме за вашиот љубезно ве молиме да се разбере.
За Повратни Информации
1. Позитивни Повратни информации (5 ѕвезди) е многу важен за нас, ве молиме да остават вашиот долго Позитивни Повратни информации и 5 Ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди,ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел.
2. Ако Не се Задоволни нашите производи,ве молиме Контактирајте со Нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации,ние guarrantee ние ќе се обидеме потрудиме да slove проблеми.
3. Ако Споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние, исто така, ќе им даде на вашиот Најголем ПОПУСТ или Подарок за вашата следна цел.
Повратни информации Метод : ( ако ви се допаѓа производот . ве молиме да ни даде 5 започнете со повратни информации . ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас.)
За Превозот
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 да 30 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Подготовка на Време : ние треба 2-5 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. Сликите се земени од реалниот објект, но може да има нешто како бојата разликата за светлина и различни серија, особено на некои модел прикажан не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
За Враќање
Ако имате било какви прашања или има било каков проблем на објектот, ве молиме да ни испратите e-mail ПОБРЗО, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО. Ние веруваме дека добрата комуникација ќе се постигне добар резултат, Клиентот ги задоволи е многу важно за нас!
За Други Политики
1.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2.Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
3. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.


За производот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Бренд Име:
HziriP
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Кашмир,Spandex,Памук Мешавини
Шаблон Тип:
Цврста
Панталона Должина(cm):
Коленото Должина
Декорација:
Џебови
Облека Должина:
Краток
боја:
Розова,Сива
Големина:
free
исечете:
Две Парче Сет
здолниште:
conjunto feminino saia e blusa
2 парче сет жени:
жените одговараат на зима
Сечење На Врвот И Здолниште Сет:
исечете feminino conjunto saia
на жените им одговара:
conjunto feminino
есен облечи:
ансамбл femme
Број На Модел На:
cherishwarehouse
saia rodada:
conjunto feminino краток e blusa

Слични предлози