• Одличната цена
  • Ново
Модата жените црно и бело печатење шарени еден копчето јакна + панталони Две парчиња / поставува AL7690

Модата жените црно и бело печатење шарени еден копчето јакна + панталони Две парчиња / поставува AL7690

 
DEN 2184.00
DEN 1660.00

Износ
Во продавницата.

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите Ширина Половината Должина Панталони половината панталони должина Колковите cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 35 13.78 82 32.28 72 28.35 53 20.87 66 25.98 100 39.37 90 35.43 М 36 14.17 86 33.86 76 29.92 54 21.26 70 27.56 101 39.76 94 37.01 L 37 14.57 90 35.43 80 31.50 55 21.65 74 29.13 102 40.16 98 38.58 XL 38 14.96 94 37.01 84 33.07 56 22.05 78 30.71 13 5.12 102 40.16 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.


За производот

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
longqibao
Декорација:
Џебови,Копче
Затворање Тип:
Едно Копче
Стил:
Повик
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Памук,Полиестер
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Шаблон Тип:
Печати
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни

Слични предлози