• Одличната цена
  • Ново
Жените 2 парчиња Поставите Повик за Есен Зима Им Одговараат на Жените tracksuits Женски Руно Јаже Мода Маскирани Тренерки

Жените 2 парчиња Поставите Повик за Есен Зима Им Одговараат на Жените tracksuits Женски Руно Јаже Мода Маскирани Тренерки

 
DEN 732.48
DEN 542.00

Износ
Во продавницата.


Жените tracksuits Женски Руно Јаже Маскирани Спортски Тренерки За Жените Неформални Спортови Одговараат За Жени 2 парчиња Поставени Пакет вклучува : 1 * Облека + 1 * панталони Големина Биста Ракав Хип должина Половината Панталона Должина S 85cm/33.0 56cm/22.0 80см/31.4 70cm/27.5 97cm/38.1 М 90cm/35.4 57cm/22.4 84cm/33.0 74cm/29.1 99cm/38.9 L 95cm/37.4 58cm/22.8 88cm/34.6 78cm/30.7 101cm/39.7 XL 100cm/39.3 59cm/23.2 92cm/36.2 82cm/32.2 103cm/40.5 Совети :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
2. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе.
3. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).
4. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.
5. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
'


За производот

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
KA0134
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Материјал:
Памук Мешавини,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Pullover
Облека Должина:
Редовни
Панталона Затворање Тип:
Drawstring
Бренд Име:
WEIXINBUY
Декорација:
Џебови
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Маскирани
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина
Стил:
Повик

Слични предлози