• Одличната цена
  • Ново
Qybian Висока половината здолништа женска Училиште чист стил шик Pleated здолниште женски Гроздобер секси Банана печатење здолниште 2017 лето плажа

Qybian Висока половината здолништа женска Училиште чист стил шик Pleated здолниште женски Гроздобер секси Банана печатење здолниште 2017 лето плажа

 
DEN 1425.12
DEN 727.00

Износ
Во продавницата.


парче парче парче парче
парче парче парче парче
Материјал : Микро Влакна
состојка : памук + полиестер + spandex
Мека : супер меки
Обвивка, Тенок, има еластичен
Големина информации
Големина : S/M/L/XL/2 XL
S(US4-6) Половината : 68cm должина : 61cm
M(US8-10) Половината : 73cm должина : 62cm
L(US12-14) Половината : 78cm должина : 63cm
XL(US16-18) Половината : 83cm должина : 64cm
2 XL(US18 W-20 W) Половината : 88cm должина : 65cm
Забелешка : различни мерни методи, таму можеби 2-3cm грешки.
поради друг компјутер, резолуција на екранот, боја може да биде различна феномен.
Сите се Слободни Превозот На Цел Повеќе Од US$149, Организира Експрес Испорака на Услуга(DHL,EMS)
Испорака :
Превозот дена : Пакетите се нормално испраќаат во рок од 2 дена кога се прима вашата нарачка и плаќање.
Превозот начини : Ние брод во светот со рамна стапка на превозот од Хонг Конг Воздух mail или Кина, Воздухот mail. Нормално, тоа трае од 15 до 35 работни дена (за вашиот референца) исклучува Седна & Сонцето.
Ние, исто така може да обезбеди изразат пост од страна на EMS (5-8 дена) или DHL(2-5 дена). Цената е повисока од стандардните поштарина, околу $20 или повисоко. Ако сакате пост со ЕМС или DHL, ве молиме контактирајте со нас.
Повратни информации :
Тоа е високо ценети од вашиот потврда дека примање на пакети на времето и ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. И ве молам, ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине на негативна повратна информација кога се незадоволни со стоката или не прима стоката над 35 дена. Ние мора да се обиде нашите најдобри за решавање на вашиот проблем и да ви задоволство. Ви благодариме на соработката!
За нас
Ние сме професионални производител на накит. Главни производи се ѓердани. нараквици, приврзоци и др.
Нашиот бизнис време
Ако имате било какви прашања или било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори, сигурно во 24 часови во нашите работното време 8.00-5.30 часот во Пекинг време(од понеделник до сабота)


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Стил:
Моден
Бренд Име:
Qybian
Број На Модел На:
Qybian
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Флорални
Половината:
Империја
Декорација:
Никој
Силуета:
Бал

Слични предлози