• Одличната цена
  • Ново
М4*8 бела 1pcs Најлон ќор-сокак Spacer Стандард М4 Пластични Женски-Женски 8мм ќор-сокак Поправка додаток Висок Квалитет

М4*8 бела 1pcs Најлон ќор-сокак Spacer Стандард М4 Пластични Женски-Женски 8мм ќор-сокак Поправка додаток Висок Квалитет

 
DEN 2.40

Износ
Во продавницата.


Најлон Производ
Линк
Поставување продажни
Завртка
Нут Acorn
Ќор-Сокак Spacer
За миење
Дувачкиот Производ
Линк
Поставување продажни
Sandoff Spacer
304 од не ' Рѓосувачки Челик производ
Линк
Поставување продажни
Завртка
Ореви
Види Пролет Барови
Линк
Поставување продажни
Пролет Барови
Опис : Материјал : Најлон Боја : Бела Количина : 1pcs Големина : М4*8 (погледнете ја сликата) Пакет се вклучени : 1 x М4* 8 Бела Женски -Женски ќор-сокак Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса . Ви благодариме за вашиот одлична соработка ! Начин на плаќање прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union. Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Превозот Услови Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната. Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса На превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Се враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.


За производот

Број На Модел На:
М4*8
DIY Материјали:
Електрични

Слични предлози