• Одличната цена
  • Ново
2 Парчиња/многу M10 DIN316 Крило Завртки Гром Метрички 304 од не ' Рѓосувачки Челик Крило на Пеперутка Палецот Завртка Лесен За Одржување

2 Парчиња/многу M10 DIN316 Крило Завртки Гром Метрички 304 од не ' Рѓосувачки Челик Крило на Пеперутка Палецот Завртка Лесен За Одржување

 
DEN 527.52
DEN 501.00

Износ
Во продавницата.


Предмет : Крило Завртки, Пеперутка Палецот Завртка
Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Пакување : Пластична Кеса
Стандард : DIN316
Големина : M10


За производот

Големина:
M10X25, M10X30, M10X35, M10X40
DIY Материјали:
Металугрија
Вози Стил:
Никој
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
100-199Pcs
Број На Модел На:
LS073
Завртка Тип:
Крило Завртки
Глава Стил:
крило
Акции:
богатите
Потекло:
Кина
Услуга:
Пад на превозот
Големина:
M10
Пакување:
OPP вреќа

Слични предлози