• Одличната цена
  • Ново
Картон Заварување Лемење Железо Меко Лемење DIY Алатка за Заварување Поправка Алатки Коло Лемење Калај Материјал Паста Картон Колофон

Картон Заварување Лемење Железо Меко Лемење DIY Алатка за Заварување Поправка Алатки Коло Лемење Калај Материјал Паста Картон Колофон

 
DEN 46.08

Износ
Во продавницата.


Карактеристики :
Надворешниот големина : за x 5.5 2.4 2.4 x cm
Тежина : околу 19g Inner
лемење големина : околу 50*20*15mm
Многу корисни за заварување коло.Отстранување на оксидација брзо, направи елемент заварување easier Make на заварување точка поубаво
Пакет се вклучени :
1x Меко Лемење Колофон


За производот

Број На Модел На:
Други
Големина На Честички:
1-10µm
Бренд Име:
BongKim

Слични предлози