• Одличната цена
  • Ново
Еден Пар се Собраа КЛОН Музички Верност X-А50 Моно Засилувач Одбор 100W+100W

Еден Пар се Собраа КЛОН Музички Верност X-А50 Моно Засилувач Одбор 100W+100W

 
DEN 2208.00

Износ
Во продавницата.


Работи напон : AC24 V-0-AC24 V (20 V-24 V е во Ред,не може да Надмине 24 V)
Препорачуваме трансформатор за 200 W
Излезна Моќност : 50 W+50 W RMS 8ohm
100 W +100 W RMS 4ohm
Секој PCB големина : 177* 75 MM
Следново е orignail X-А50 Параметри, за повикување само!!
Пакетот вклучува : Собрани Клон X-А50 моно Засилувач Одбор X 2 каналот одбори


За производот

Бренд Име:
GZLOZONE
Максимална Моќност По Канал:
100W
Број На Модел На:
X-А50
Канали:
1
Пакет:
Yes

Слични предлози