• Одличната цена
  • Ново
Нова Тастатура ЗА ASUS K93SV K93 K93SM K95VB K95VJ K95VM X93SM X93SV НИ лаптоп тастатура

Нова Тастатура ЗА ASUS K93SV K93 K93SM K95VB K95VJ K95VM X93SM X93SV НИ лаптоп тастатура

 
DEN 662.40
DEN 629.00

Износ
Во продавницата.


Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници). Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака. 2, Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока 3, транспорт преку e Packet, Ali Express Стандард Превозот, SF e Parcel, EMS, DHL, UPS-от, итн., купувачите можат да изберат свој соодветен режим на транспорт. Гаранција Опис : 1. Продавница продава стока тастатура, фан класа гарантен рок е три месеци, школка, екранот се вратило е кревка фигура без гарантен период. политика на враќање : 1, секое враќање на товарни генерирани од страна на купувачот да ја плати (на продавачот испраќа стоката предизвикана од враќање). 2, купувачи се врати да се зајакнат пакување за да се осигура дека врати стоката непроменети.


За производот

Број На Модел На:
K93SV K93 K93SM K95VB K95VJ K95VM X93SM X93SV
Бренд Име:
сребро линк
Компатибилен Бренд:
ASUS
Стандард:
НИ Стандард

Слични предлози