• Одличната цена
  • Ново
Новиот UI тастатурата за HP Комора Г-7-1000 Г-7-1100 Г-7-1200 Г-7 G7T R18 Г-7-1001 Г-7-1222 АДАПТЕРИ за Лаптоп Тастатура

Новиот UI тастатурата за HP Комора Г-7-1000 Г-7-1100 Г-7-1200 Г-7 G7T R18 Г-7-1001 Г-7-1222 АДАПТЕРИ за Лаптоп Тастатура

 
DEN 480.00
DEN 456.00

Износ
Во продавницата.


Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници). Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака. 2, Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока 3, транспорт преку e Packet, Ali Express Стандард Превозот, SF e Parcel, EMS, DHL, UPS-от, итн., купувачите можат да изберат свој соодветен режим на транспорт. Гаранција Опис : 1. Продавница продава стока тастатура, фан класа гарантен рок е три месеци, школка, екранот се вратило е кревка фигура без гарантен период. политика на враќање : 1, секое враќање на товарни генерирани од страна на купувачот да ја плати (на продавачот испраќа стоката предизвикана од враќање). 2, купувачи се врати да се зајакнат пакување за да се осигура дека врати стоката непроменети.


За производот

Број На Модел На:
Г-7-1000 Г-7-1100 Г-7-1200 Г-7 G7T R18 Г-7-1001 Г-7-1222
Бренд Име:
сребро линк
Компатибилен Бренд:
HP/Compaq
Стандард:
НИ Стандард

Слични предлози