• Одличната цена
  • Ново
Нови FR104 НЕ-41 Брзо Обновување Rectifier Диоди Излез 400V 1А Права Линија 104 DO41

Нови FR104 НЕ-41 Брзо Обновување Rectifier Диоди Излез 400V 1А Права Линија 104 DO41

 
DEN 43.68

Износ
Во продавницата.


Нови FR104 НЕ-41 Брзо Обновување Rectifier Диоди Излез 400 V 1А Права Линија 104 DO41


За производот

Atari Модел:
Atari 7800,Atari 5200,Јагуар,Atari 2600
Компатибилен Марка/Модел:
Atari
Компатибилен:
Рачни Играч,Конзола За Игри,Kinect,PlayStation Move
Бренд Име:
SZJHYKJ
Модел:
FR104
Состојба:
Нови
Тип:
транзисторски
Број На Модел На :
FR104
is_customized:
Yes

Слични предлози