• Одличната цена
  • Ново
нови 100Pcs нов Прототип Хартија Бакар PCB Универзална Експеримент Матрица Коло 5x7cm Бренд

нови 100Pcs нов Прототип Хартија Бакар PCB Универзална Експеримент Матрица Коло 5x7cm Бренд

 
DEN 628.80

Износ
Во продавницата.За производот

Број На Модел На:
5x7cm
Бренд Име:
tiegouli
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Слични предлози