• Одличната цена
  • Ново
ТВ HDMI VGA CVBS USB LCD Контролер Одбор Со само 11,6 инчен 1920x1080 N116HSE-EJ1 EA1 IPS LCD Екран

ТВ HDMI VGA CVBS USB LCD Контролер Одбор Со само 11,6 инчен 1920x1080 N116HSE-EJ1 EA1 IPS LCD Екран

 
DEN 4924.80

Износ
Во продавницата.


LCD Контролер Одбор :
HDMI VGA AV USB RF LCD Одбор Работи за LVDS Интерфејс LCD Екран
Текст Адаптер : 12 Vdc Повеќе од 2 A.
Дојде Во Standby Модел Кога Не Влезниот Сигнал
Standby Модел
HDMI Порт Поддршка Трансформира Аудио Компатибилен Со HDMI 1.3/1.4,HDCP 1.2
USB Видео Поддршка
AV Компатибилен Со PAL И NTSC
Видео Внесување : HDMI VGA AV RF, USB
Аудио Влез : HDMI PC-Аудио
Аудио Излез : Звучник Конектор
OSD : Brightness Разлика од Авто Јазик И Така Натаму
Јазик : Англиски Француски Германски На Шпански, Италијански И Така Натаму
Одбор Големина : 188mm x 43mm x 17mm
Само 11,6" LCD Екран N116 HSE-EJ1 EA1 :
Display Mode AAS, Нормално Црна, Transmissive
Резолуција 1920 RGB)×1080
Преглед На Големина 268 × 156.9 × 2.5 (H×В×Д)
Приказна Површина 258.32 × 146.18 (H×V)
Осветленоста 350 cd/m2 (Typ.)
Контраст Размер 700 : 1 (Typ.) (TM)
Агол На Гледање 89/89/89/89 На (Typ.)(CR≥10) [Лево / Десно / Горе / Долу]
Сигнал Интерфејс e DP (2 Ленти) , Полнач , 30 иглички
Светлото WLED
Влезен Напон 3.3 V (Typ.)
1× HDMI VGA AV USB RF LCD Контролер Одбор Т. V56.03
1×само 11,6 инчен N116 HSE-EJ1/EA1 1920 X1080 IPS LCD Екран
1× Сигнал Кабел
1× Тастатура Со Кабел
1× Далечински Управувач(Батерија, Не се вклучени)


За производот

Број На Модел На:
Т. V56.03+N116HSE-EJ1 EA1
Бренд Име:
VSLCDISPLAY
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри
Големина:
Само 11,6 инчен
Формат:
1920x1080
Модел Големина:
268 x 156.9 x 2.5
Активната Површина:
258.32 x 146.18 mm
операција температура:
-20 до 70 Степен
Температура на чување:
-30 до 80 Степен
осветлување:
LED
FPC Конектор:
30pin FPC конектор 0.5 mm теренот

Слични предлози