• Одличната цена
  • Ново
4pcs Сосема нов Оригинална батерија 18650 3.7 V NCR18650B 3400 MAH Li-ion Батерија батерии + 1 X 18650 батерија Полнач

4pcs Сосема нов Оригинална батерија 18650 3.7 V NCR18650B 3400 MAH Li-ion Батерија батерии + 1 X 18650 батерија Полнач

 
DEN 1128.00
DEN 959.00

Износ
Во продавницата.

Испрати листа : 1 X 18650 Полнач 4 X NCR18650 B 3400m Ah батерија на Име на Производ : 18650 четири резервоарот полнење Модел : P4 Погоден за модели : Погоден за 1-4 18650 литиум јонска батерија батерии Линија должина : 80СМ Димензии : Должина 105 MM * Ширина 90 MM * Висок 29 MM Полнење инструкции : со IC, полн со авто-стоп, полнење црвено светло исполнет со зелено светло Влезен напон : AC100 V-240 V. Излез : DC4.2 V 1200m A (референтна вредност) Имплементација на стандардот : GB470618-2005 Клетка : Li-ion Батерија Тип : NCR18650 B Батеријата направени во Јапонија Капацитет : 3400 m Ah Напон : 3.7 V Големина : ø18. 2 mm x 65 mm Тежина : 46 g ве Молиме проверете ја вашата светилка може да се задржи мазна контакт точка се Земе висок превозот цена и одземање 50 за секој дополнителен објект. Ве молиме посетете ја нашата продавница куќа за други резервни делови, светло / факел, батерии и полнач Забелешка : Овој производ не може да се користи во електронски облик и Електронски цигари и други високо-моќ Електронска опрема.
1. Во СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO / FPO) 2. Нарачки обработени навремено плаќање по верификација. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да СООДВЕТСТВУВА НА вашиот Превозот адреса. 4. Сликите прикажани се не вистински објект и се само за вашиот референца. 5. ВРЕМЕТО на ПРЕФРЛУВАЊЕ УСЛУГА е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на проценетиот дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го следат испраќање и се backto вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради разликите во статус и акции на време, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 1. Ограничена гаранција на неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или лошо по приемот). Додатоци доаѓаат со гаранција. 2. Неисправни предмети МОРА да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите погоре-политика предмети наведени по нарачување на aliexpress! 1. Сите елементи МОРА да се врати во оригиналната амбалажа и МОРА да се обезбеди нас со превозот на следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел. 2. НИЕ ЌЕ ги ВРАТИ ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ВРЕДНОСТ НА ПОБЕДНИКОТ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ОТКАКО Купувачот и Продавачот ја откажете aliexpress трансакцијата. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 3. Ние ќе ги сноси трошоците за превозот, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира.


За производот

Номиналниот Капацитет:
3001-3500mAh
Поставете Тип:
Полначот Поставува
Замена На Батеријата:
Yes
Батеријата Број:
4pcs
Бренд Име:
VariCore
Тип:
Li-Ion
Број На Модел На:
NCR18650B
Големина:
65*18mm
Номинална Напон:
3.7 V-4.2 V
Користење напон:
2.75 V-V 4.35
Потекло:
Јапонија
Датум:
Најновата серија

Слични предлози