• Одличната цена
  • Ново
TIANXINYUE 20pcs/многу Сина Љубов Дијаманти печ железо на печ Мотив да се шие на железо на Applique DIY цртан филм крпа додаток

TIANXINYUE 20pcs/многу Сина Љубов Дијаманти печ железо на печ Мотив да се шие на железо на Applique DIY цртан филм крпа додаток

 
DEN 331.20
DEN 232.00

Износ
Во продавницата.


Големина:5.2*5.4 cm
Количина : 20pcs/број 1. Железо-На ( слика научи како да се користи) 2.Нашите appliques исто така, може да биде пораби на. 3.Бесплатни светот испорака, БЕЗ КУПУВАЊЕ ГРАНИЦА!


За производот

Тип На Производ:
Закрпи
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
LA5254
Функција:
Рачно изработени,3D,Еко-Пријателски
Големина:
5.2*5.4cm
Стил:
Железо-На
Бренд Име:
TIANXINYUE
Technice:
Да се шие на Железо или на
Материјал:
Ткаенини
is_customized:
Yes

Слични предлози