• Одличната цена
  • Ново
Слонова коска/розова pleat organza 3D цвеќиња 5cm/2 инчи дијаметар 50PC/многу

Слонова коска/розова pleat organza 3D цвеќиња 5cm/2 инчи дијаметар 50PC/многу

 
DEN 1032.00

Износ
Во продавницата.


Цената за 50 парчиња
Големина : 5 CM
Било какви прашања во врска со ткаенина, вие сте добредојдени да ги информациите. Јас ќе одговори на сите ваши прашања, како е можно поскоро.
Ако сакате да видите повеќе убаво ткаенини, само да дојде до :
Хонг Конг Кинеско Облека, Додатоци Co.,Ltd. Ние нудиме сите видови на високо-одделение рамен вез,обоени вез,sequins вез,специјален вез занает,се обврзуваат да ОЕМ.Нашите производи се широко се користи во венчаница,вечер фустан,модни,носии,чанти,чевли,капи,занаети,дома додатоци.
Нашите главни производи се : тешки растворливи во вода, везени памук, чипка ткаенина, полиестер, чипка ткаенина, млеко свила чипка ткаенина,металик чипка ткаенина,Squins и монистра ткаенини,organza чипка ткаенина,мрежа,најлон,eyelash чипка ткаенини.Полиестер,памук, чипка скратува.Постојат бомби,eyelash.Разни brooch,од цвеќиња и така натаму.
Нашите производи се главно извезуваат во сад,Австралија,велика Британија, Франција и други земји,ние ќе продолжиме да се подобри на квалитетот на нашите производи и услуги.Сите нови клиенти се добредојдени да се консултираат соработка.Меѓувреме стари клиенти со долгорочна соработка може да продолжи да го користите претходните платформа за да нарачате или директна цел на нашата онлајн продавница.
Благодарение на секој кој секогаш ја поддржува нас и се надевам дека можеме да соработуваат среќно и се развиваат заедно.


За производот

боја:
Боја На Слонова Коска, Розова
Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени
Број На Модел На:
ZDFL01
Големина:
5CM
Стил:
Шие-На
Техника:
Beaded

Слични предлози