• Одличната цена
  • Ново
TIANXINYUE Розова Popsicle Печ Везени Шие Железо за Облека, Торби Applique DIY рачно изработени Занаетчиски Украс Ткаенина Налепница

TIANXINYUE Розова Popsicle Печ Везени Шие Железо за Облека, Торби Applique DIY рачно изработени Занаетчиски Украс Ткаенина Налепница

 
DEN 307.20
DEN 230.00

Износ
Во продавницата.


Големина 3.1*5.4 cm
Количина : 20pcs/број 1. Железо-На ( слика научи како да се користи) 2.Нашите appliques исто така, може да биде пораби на. 3.Бесплатни светот испорака, БЕЗ КУПУВАЊЕ ГРАНИЦА!


За производот

Тип На Производ:
Закрпи
Големина:
3.1*5.4cm
Техника:
Извезена
Функција:
Рачно изработени,3D,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Број На Модел На:
BB3154
Бренд Име:
TIANXINYUE
Technice:
Да се шие на Железо или на
Материјал:
Ткаенини
is_customized:
Yes

Слични предлози