• Одличната цена
  • Ново
Промоција Watchbands Златна боја Види бенд рака Нараквици Watchbands Слободни криви крајот замена додатоци пеперутка тока

Промоција Watchbands Златна боја Види бенд рака Нараквици Watchbands Слободни криви крајот замена додатоци пеперутка тока

 
DEN 1392.00
DEN 1197.00

Износ
Во продавницата.


Промоција Watchbands Златна боја Види бенд рака Нараквици Watchbands Слободни криви крајот замена додатоци пеперутка тока
Точка име : Watchband нерѓосувачки челик
Објектот Ширина : 14 15 16 17 18 19 20 21mm
Објектот Боја : Жолто злато
Ве молиме мерка вашиот watchband ширина прво.Бидејќи на светлината ,има можеби малку боја разлика.Ви благодариме!
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе испратиме ites со 3-7 дена откако вашата уплата е завршен. Ние doonot гаранција за време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќ не наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Повратна информација : 5 ѕвезди за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред ју остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.


За производот

Бендот Боја:
Злато
Бендот Ширина:
14mm, 16mm, 18mm, 19mm, 20mm, 17mm, 15mm, 21mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
метал тока
Број На Модел На:
22mm црна
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
МЕИ LI КИНГ
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Должина:
За 170MM

Слични предлози