• Одличната цена
  • Ново
Силиконска Гума Види Бенд 24mm за Suunto ТРАВЕРС Watchband врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Црни Мажи Жени + Пролет Бар + Алатка

Силиконска Гума Види Бенд 24mm за Suunto ТРАВЕРС Watchband врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Црни Мажи Жени + Пролет Бар + Алатка

 
DEN 426.24

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте во мојата продавница
Модел : за Suunto ТРАВЕРС
Лента
Croco
Подарок


За производот

Бендот Ширина:
24mm
Тип На Објект:
Watchbands
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип:
Гума
Затворач Тип:
Тока
Бренд Име:
CHASBETE
Број На Модел На:
за SUUNTO ТРАВЕРС
Бендот Должина:
прилагодлив

Слични предлози