• Одличната цена
  • Ново
Силиконска Гума Види Бенд 20mm 22mm 23mm за Mido врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Црна + Пролет Бар + Алатка

Силиконска Гума Види Бенд 20mm 22mm 23mm за Mido врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Црна + Пролет Бар + Алатка

 
DEN 618.24

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте во мојата продавница
Модел : за Mido со Право се Види на Лицето (Baroncelli / Multifort / Belluna / Океан Ѕвезда, итн.)
1
2
3
Подарок


За производот

Бендот Ширина:
20mm, 22mm, 23mm
Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
за Mido
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Затворач Тип:
скриени затворач
Бендот Материјал Тип:
Гума
Бендот Должина:
прилагодлив

Слични предлози