• Одличната цена
  • Ново
Платно Најлон + Вистинска Кожа Watchband за Apple iWatch Види 38mm 42mm Серија 3 2 1 Бенд Челик Тока Рака Спортски Хривнија

Платно Најлон + Вистинска Кожа Watchband за Apple iWatch Види 38mm 42mm Серија 3 2 1 Бенд Челик Тока Рака Спортски Хривнија

 
DEN 623.52

Износ
Во продавницата.

Платно Најлон + Вистинска Кожа Watchband со Надградена Адаптери за Apple Види 38mm 42mm Серија 1 2 3 за Сите Модели 5 Бои 10 Опции, Црна, Сина, Темно Кафена, Светло Кафена, Зелена (Б Значи Црн Тока, S Значи Сребрена Тока) ЦРНА B ЦРНА S BLUE Б СИНА S ТЕМНО КАФЕАВА Б ТЕМНО КАФЕАВА боја S СВЕТЛО КАФЕАВА Б СВЕТЛО КАФЕАВА S ЗЕЛЕНА Б ЗЕЛЕНА S Спецификација : - Направени од премиум ткаени најлон и вистинска кожа, направена рачно плетење да се спречи тема попушта, дише и анти-baterial, меки и удобни за носење. Добро за секојдневно, бизнис или спортски употреба. - Со надградена Адаптери, само инсталирајте и одвојте бендот лесно од рака, Нема Повеќе Завртки, Без Проблеми! - Со 316 L не ' рѓосувачки челик тока, елегантен и робустен, за да одговара со watchband совршено. - Се прилагодува на големината на индивидуалните зглобовите, одговара и за Мажите и Жените Забелешки : - Само watchband да го продаде, го види прикажан на фотографијата НЕ се вклучени!!! Пакетот вклучува : 1 x Види Бенд со Надградена Адаптери


За производот

Бендот Ширина:
38mm, 42mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Најлон
Број На Модел На:
за Apple iWatch Види 38mm 42mm
Затворач Тип:
316L не ' Рѓосувачки Челик Тока
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
TRUMiRR
Бендот Должина:
прилагодлив

Слични предлози