• Одличната цена
  • Ново
Eastar Топла Продаде Најлон Watchband за Apple Види Бенд Серија 3/2/1 Спорт Кожа Хривнија 42 mm 38 mm Рака За iwatch Бенд

Eastar Топла Продаде Најлон Watchband за Apple Види Бенд Серија 3/2/1 Спорт Кожа Хривнија 42 mm 38 mm Рака За iwatch Бенд

 
DEN 239.52

Износ
Во продавницата.


Опис На Производот
Супериорен Квалитет : 100% Вистински Кожа Бенд – Премија мека врвот вистинска кожа со модерен изработка, Нов стилски дизајн, доаѓа со нерѓосувачки челик полира среброто-обоените Класичен тока, против пролизгување & пот-абсорбента.
Одговара Големина : се Вклопува 6.3"-7.9" (160mm-200mm) зглоб, може да се мажи или жени, удобно чувство на допир на вашиот зглоб, едноставен, но привлечни, изгледа фантастично и се даваат убав професионални се погледне за секоја прилика. Топло Совети : Вистинската Боја на овој објект може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори. Како што светлината на вашиот монитор и светлина од светлината. И поради природната променливост на Лудиот Коњ кожа што се користи во овој бенд, боја може да се разликуваат малку. Сепак стил, квалитет и сè друго се сите исти. 1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 8. Со цел да се осигура дека вие recevie вашиот објект се ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како "Подарок", или "Примерок" ако е можно ,и Секоја парцела ќе биде прогласена за вредност помала од 20,ако треба нас во долниот прогласи вредност,ве молиме оставете порака по ред. 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.


За производот

Бендот Ширина:
38mm, 42mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Кравја Кожа
Бренд Име:
EASTAR
Бендот Должина:
22cm
Број На Модел На:
Види Бендови
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
Тока

Слични предлози