• Одличната цена
  • Ново
Гроздобер Крстот Вистинска Кожа Бенд за Apple Види Серија 3 2 1 Види Рака Метал Хривнија Тока за iWatch Wristband 42mm 38mm

Гроздобер Крстот Вистинска Кожа Бенд за Apple Види Серија 3 2 1 Види Рака Метал Хривнија Тока за iWatch Wristband 42mm 38mm

 
DEN 966.24
DEN 657.00

Износ
Во продавницата.

modname=ckeditor
Гроздобер Крстот Вистинска Кожа Бенд за Apple Види Серија 3 2 1 Види Рака Метал Хривнија Тока за i Watch Wristband 42mm 38mm
Карактеристики : Одговара за сите верзии на Apple Види Серија 1 2 3 Материјал : висок квалитет вистинска кожа Моден дизајн, со вашиот живот договор и не се едноставни Направи вашиот носи повеќе удобно Лесно да се инсталира и да ги тргнеме Одговара на зглобот големина : 38mm : 5.5"-8.2"(140-210mm) , 42mm : 5.9"-8.6"(150-220mm)
Пакет Се Вклучени :
1x Вистинска Кожа за на Рака со Адаптери ( Види Не е вклучена)


За производот

Бендот Ширина:
38mm, 42mm
Бренд Име:
DAHASE
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
20cm
Состојба:
Нов со ознаки
Затворач Тип:
метал тока
Број На Модел На:
XCZP
Тип На Објект:
Watchbands
Компатибилен Модел:
За Apple Види Серија 1 2 3

Слични предлози