• Одличната цена
  • Ново
Класичен Mens Одговараат на Модата Класичен 40 Солидна Боја Прилагодлив Bowtie Црвено Црни, Бели Зелена Деца Лак Вратоврска Бесплатен превозот

Класичен Mens Одговараат на Модата Класичен 40 Солидна Боја Прилагодлив Bowtie Црвено Црни, Бели Зелена Деца Лак Вратоврска Бесплатен превозот

 
DEN 189.60
DEN 178.00

Износ
Во продавницата.

1. Функција : мода лак вратоврска. 2. Должина : 12 см ширина : 6cm 3. MOQ : 1 buc/многу. 4. Боја : како на сликата шоу. 5. Погоден за свадба, забава, ангажираност, канцеларија фустан. 6. Нашата услуга : Целосна инспекција 7. Најголемиот дел цел е добредојден!! Топло прашува : - светлината и резолуција на екранот и други причини, слики и објекти може малку боја разлика, pls во вид преовладува. -Димензии за повикување само, бидејќи со упатство за мерење, ќе има грешки. -Ако имате било какви прашања, pls контактирајте со нас слободно. Ви благодариме!


За производот

Тип На Објект:
Врски
Шаблон Тип:
Цврста
Врски Тип:
лак вратоврска
Број На Модел На:
12*6cm
Пол:
Жени,Мажи
Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Бренд Име:
NINI РУСИ
Големина:
One Size
Одделот За Името:
Возрасни

Слични предлози