• Одличната цена
  • Ново
2014 година Нови БОЖИЌ Подарок Mens Мода Досадна Жакард Plaid Мрежа Слободно Солидна Bowtie Свадба Tuxedo Лак Врски Бесплатен превозот Сина

2014 година Нови БОЖИЌ Подарок Mens Мода Досадна Жакард Plaid Мрежа Слободно Солидна Bowtie Свадба Tuxedo Лак Врски Бесплатен превозот Сина

 
DEN 189.60
DEN 178.00

Износ
Во продавницата.

1. Функција : мода лак вратоврска. 2. Должина : 12 см ширина : 6cm 3. MOQ : 1 buc/многу. 4. Боја : како на сликата шоу. 5. Погоден за свадба, забава, ангажираност, канцеларија фустан. 6. Нашата услуга : Целосна инспекција 7. Најголемиот дел цел е добредојден!! Топло прашува : - светлината и резолуција на екранот и други причини, слики и објекти може малку боја разлика, pls во вид преовладува. -Димензии за повикување само, бидејќи со упатство за мерење, ќе има грешки. -Ако имате било какви прашања, pls контактирајте со нас слободно. Ви благодариме!


За производот

Тип На Објект:
Врски
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
лак вратоврска
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
NINI РУСИ
Пол:
Мажи
Големина:
One Size
Број На Модел На:
12*6cm
Материјал:
Полиестер

Слични предлози