• Одличната цена
  • Ново
NatureHike Плик памук двојно вреќа за спиење SD15M030-J

NatureHike Плик памук двојно вреќа за спиење SD15M030-J

 
DEN 5088.00
DEN 3612.00

Износ
Во продавницата.


Капацитет : Двојно Вреќа За Спиење
Големина на : (185cm+30cm)x145cm
Тежина : околу 2.4 kg
Боја : Зелена/Блу/Сива
Ткаенини : 190 T Полиестер
Пакет листата : 2*Перница,1*Воздушна Пумпа,1*Вреќа за СпиењеЗа производот

Големина:
(185+30)*145cm
Стил:
Плик Тип
Пополнување:
Памук
категорија:
Памучна Вреќа За Спиење
Тип:
3 Сезона
Ткаенини:
terylene
Бренд Име:
Naturehike
Сезоната:
Пролет & Есен
Еднокреветни/Двокреветни Вреќа За Спиење:
Двојно Вреќа за Спиење (2-лице Капацитет)
Вреќа За Спиење Температурна Скала Категорија:
Пролетта и Есента Вреќа за Спиење
Должина:
Lengthened (1.8 m-2 m Height)
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SD15M030-J
Применливи Луѓе:
Возрасни
Удобно Температурна Скала:
[15℃~5℃]

Слични предлози