• Одличната цена
  • Ново
iGame Мода Кошула Ткаенината Линкови Фабрика Цена Снабдување Анти-оксидација Метална Шајка Дизајн Бесплатен Превозот

iGame Мода Кошула Ткаенината Линкови Фабрика Цена Снабдување Анти-оксидација Метална Шајка Дизајн Бесплатен Превозот

 
DEN 168.96
DEN 152.00

Износ
Во продавницата.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Директно фабрика цена, повисока количина, поголем попуст, ве молиме контактирајте ме за да прашам за цена листа и попуст ако сте заинтересирани .
Опис На Производот
ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИ
Овој објект доаѓа без cufflinks подарок пакување кутија, но ние ќе пак cufflinks поединечно во една поли торба за секој дел, така што тоа ќе запре од гребење едни со други.
Руски Клиенти внимание ве молиме, според владеењето на руската обичаи, пакетот без полно име ќе бидат вратени назад на испраќачот, па ве молиме да понудат на своите ПОЛНО ИМЕ(вашето име+вашето семејство името+својот татко име) , ви благодариме!
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4


За производот

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
8833006566
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Топката
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Бренд Име:
igame
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар

Слични предлози