• Одличната цена
  • Ново
iGame Дизајнер Две Бои Позлата Ткаенината Линкови Фабрика Цена Снабдување Анти-оксидација Бакар Метална Шајка Дизајн Бесплатен Превозот

iGame Дизајнер Две Бои Позлата Ткаенината Линкови Фабрика Цена Снабдување Анти-оксидација Бакар Метална Шајка Дизајн Бесплатен Превозот

 
DEN 191.52
DEN 172.00

Износ
Во продавницата.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Директно фабрика цена, повисока количина, поголем попуст, ве молиме контактирајте ме за да прашам за цена листа и попуст ако сте заинтересирани .
Опис На Производот
ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИ
Овој објект доаѓа без cufflinks подарок пакување кутија, но ние ќе пак cufflinks поединечно во една поли торба за секој дел, така што тоа ќе запре од гребење едни со други.
Руски Клиенти внимание ве молиме, според владеењето на руската обичаи, пакетот без полно име ќе бидат вратени назад на испраќачот, па ве молиме да понудат на своите ПОЛНО ИМЕ(вашето име+вашето семејство името+својот татко име) , ви благодариме!
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4


За производот

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Топката
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Број На Модел На:
8815653066
Бренд Име:
igame
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар

Слични предлози