• Одличната цена
  • Ново
dongsheng Господин француски Мажите Кошула Одговараат Cufflinks Гроздобер Ткаенината Buttonppins Мода Накит Додатоци Ткаенината линкови за Мажи -40

dongsheng Господин француски Мажите Кошула Одговараат Cufflinks Гроздобер Ткаенината Buttonppins Мода Накит Додатоци Ткаенината линкови за Мажи -40

 
DEN 108.00
DEN 63.00

Износ
Во продавницата.


dongsheng Господин француски Мажите Кошула Одговараат Cufflinks Гроздобер Ткаенината Buttonppins Мода Накит Додатоци Ткаенината линкови за Мажи-40 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метални Легури Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Пакет се вклучени : 1pair Подарок за : Девојка / Жена / Мајка/Татко/Мажи/Унисекс Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и


За производот

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Круг
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Бренд Име:
dongsheng накит
Метали Тип:
Цинк Легура
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
Ф1-5-066
Стил:
Класичен

Слични предлози