• Одличната цена
  • Ново
90506103 Вратило Позиција Сензор За Опел Опел Astra F G Calibra На Омега Б Vectra 1.8 2.0 2.2 1238228 09174621 6238377

90506103 Вратило Позиција Сензор За Опел Опел Astra F G Calibra На Омега Б Vectra 1.8 2.0 2.2 1238228 09174621 6238377

 
DEN 671.52
DEN 598.00

Износ
Во продавницата.


JJ Autoparts
Детали За Производот 90506103 Вратило Позиција Сензор За Опел "Опел" Astra F G Calibra На Омега Б Vectra 1.8 2.0 2.2 1238228 09174621 6238377
Нашите Услуги :
Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.
Гаранција :
Секој објект е строго се тестираат пред пратката. Објектите се оправдани ослободени од дефекти за 12 месеци од денот на понудата. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас.
Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест.
Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.
Наплата & Враќање :
Ќе има 14 дена за да се врати од денот таа е примена. Ве молиме контактирајте со нас на 14 дена. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 14 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Се надевам дека ќе може да се разбере. Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, вашиот причина за враќање, и вие сте Aliexpress ID. Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. Можете исто така да одберете да ги имате замена
Увозни Давачки :
Треба да проверите со вашиот царинската испостава за да дознаете што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување на Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачите одговорност Пред потпишување на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа. Ако не е, ве молиме да одбие да го потпише. Ќе се смета денот на приемот на правото на производот колку што потпиша parce
Превозот И Испорака На Време
Се Врати И Повратни ИнформацииЗа производот

Мерен Опсег:
1238228 09174621 6238377
Чувствителност:
1238228 09174621 6238377
Материјал:
90506103
Осветленост Дел Број:
1238228 09174621 6238377
линеарна:
1238228 09174621 6238377
Производителот Дел Број:
90506103
Бренд Име:
YAOPEI
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Hysteresis:
1238228 09174621 6238377
Тип:
Фотоелектрически
Повторливост:
1238228 09174621 6238377
Сместување:
Вратило
Резолуција:
1238228 09174621 6238377
Осветленост Дел Број:
1238228 09174621 6238377
Производителот Дел Број:
90506103
Производот:
Вратило Позиција Сензор
Акции:
Yes
Специјални Функции:
Вратило Позиција Сензор
Автомобил модел:
За Audi A4 A6 A8 Allroad ФОЛКСВАГЕН Бора Голф Passat Шкода Врвен
боја:
како Слика

Слични предлози