• Одличната цена
  • Ново
Камелија Дијамант Pendant Автомобил парфем Воздух Два Декоративни лиење на автомобилски клима уред Парфеми 100 Оригиналниот

Камелија Дијамант Pendant Автомобил парфем Воздух Два Декоративни лиење на автомобилски клима уред Парфеми 100 Оригиналниот

 
DEN 106.56
DEN 96.00

Износ
Во продавницата.


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа


За производот

Бренд Име:
Маглива убавина
Материјал Тип:
вештачки кристално
Тип:
Автомобил парфем
Име На Модел:
063
Објектот Должина:
45mm
Објектот Ширина:
25mm
Објектот Висина:
0mm
Објектот Тежина:
0.03kg
Специјални Функции:
Автомобил парфем
Тип На Објект:
Воздухот Се Два
Обликот:
Мирисните памук

Слични предлози