• Одличната цена
  • Ново
турбо кертриџ core 28200-4B160 28200-4B151 433352 За Hyundai Ван / Светло Должност Камион 4D56T 58KW / 79HP 1996 година - нови турбина CHRA

турбо кертриџ core 28200-4B160 28200-4B151 433352 За Hyundai Ван / Светло Должност Камион 4D56T 58KW / 79HP 1996 година - нови турбина CHRA

 
DEN 5280.00
DEN 4013.00

Износ
Во продавницата.

турбо кертриџ core 28200-4 B160 28200-4 B151 433352 За Hyundai Ван / Светло Должност Камион 4 D56 T 58 KW / 79 HP 1996 година - нови турбина CHRA ве Молиме проверете дел број на вашиот стар турбо компресор домување пред да го купите !
Турбополнач Дел Број :
700273 700273-0001 700273-0002 700273-0003 700273-0004 433352 433352-0016
ОЕМ Број :
28200-4 B160 / 28200-4 B151, 282004 B151 / 282004 B160, 28200 4 B151 / 28200 4 B160
1.За Hyundai Ван / Светло Должност Камион 4 D56 T
Гаранција :
Гаранција : 12 месеци.Бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!
1.Гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот.
Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталација
резултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет.
.
Клиентите На Задоволително Ниво 1.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. 2.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее и вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. 3.Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остават активен повратни информации. 4.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации. 5.Ако не сте задоволни по добивањето на својата цел,и ве молиме Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.Ние ќе работиме заедно со вас за решавање на било какви проблеми.
Вашето возило заслужува најдобра услуга!
.


За производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
Турбо DFO
Објектот Ширина:
15cm
Поставување на Возило:
моторот
Материјал Тип:
K418
Објектот Висина:
15cm
Објектот Должина:
15cm
Специјални Функции:
28200-4B160 турбо кертриџ
Име На Модел:
GT1749S
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
2kg
Frequence Опсег:
GT1749S
Автомобил Производител:
Hyundai
Модел Година:
2017
Модел:
GT1749S
Дел Број:
700273 700273-0001 700273-0002 700273-0003 700273-0004 433352 433352-0
ОЕМ број:
28200-4B160 28200-4B151
1.Одговара за:
1.За Hyundai Ван / Светло Должност Камион 4D56T
Гаранција:
1 година
моторот:
4D56T
моќност:
58KW / 79HP
Година:
1996-

Слични предлози