• Одличната цена
  • Ново
Бесплатен Превозот Дополнителни Помошни Пумпа за Вода 078121601 078121601B за ШКОДА АУДИ А6 AUDI A6 Avant ФОЛКСВАГЕН PASSAT PASSAT Variant

Бесплатен Превозот Дополнителни Помошни Пумпа за Вода 078121601 078121601B за ШКОДА АУДИ А6 AUDI A6 Avant ФОЛКСВАГЕН PASSAT PASSAT Variant

 
DEN 1766.40

Износ
Во продавницата.


Бесплатен Превозот Дополнителни Помошни и Дополнителни Пумпа за Вода 078121601 078121601 B за "ШКОДА" ВРВЕН AUDI A6 AUDI A6 Avant "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT PASSAT Variant
Пакет : 0.5 КГ
ДЕЛ NO : 078121601 B АПЛИКАЦИИ : "ФОЛКСВАГЕН", на Audi, Седиште и "Шкода"


За производот

A6-Година:
2004,2001,2005,2000,2003,2002
Материјал Тип:
Мешавина
Бренд Име:
KAPACO
Другиот Дел Број:
078121601
Објектот Висина:
10 cm
Објектот Ширина:
12 cm
Земја/Регион на Производство:
жеџијанг во кина
Поставување на Возило:
enginee
Audi Модел:
A6
Производителот Дел Број:
078121599C
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Објектот Тежина:
0.5 kg
Осветленост Дел Број:
078121601B
Специјални Функции:
Моторот Помошни Вода За Ладење, Пумпа
Објектот Должина:
14 cm
Посебни Карактеристики:
пумпа за вода
Примена:
ШКОДА ВРВЕН AUDI A6 AUDI A6 Avant ФОЛКСВАГЕН PASSAT PASSAT Variant
ОЕМ 1:
078121601B
ОЕМ 2:
078121599C
Година:
2000-2005 година

Слични предлози