• Одличната цена
  • Ново
Автомобил табла опфаќа мат за Ford Mondeo 2007-2012 години Десната рака се вози dashmat подлога цртичка покрие авто табла додатоци

Автомобил табла опфаќа мат за Ford Mondeo 2007-2012 години Десната рака се вози dashmat подлога цртичка покрие авто табла додатоци

 
DEN 1296.00
DEN 1037.00

Износ
Во продавницата.


Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомобил карактеристики на Производот : Да се спречи рефракција на сончева светлина, зголемување на осветленоста на пред шофершајбната транспарентна, да се подобри возачки безбедност. Возење во текот на ноќта може да се намали, хало црна, подобрување на возење безбедноста, тоа би можело да се спречи рефракција ефект од темната ноќ или за облачно време. Кога тоа загрева и не ја оштетува површината на инструмент-таблата, спречување на инструмент-таблата за стареење, намалување на табла и автомобил внатрешни работи температура. На животната средина-материјалот е без лошо мириса, против пролизгување и Лесна инсталација. Имаме левата и десната страна диск е табла мат, стандардно левата рака диск е табла мат за да ја испратите , ако вашиот автомобил е Левата рака диск е, ве молиме да ни остават порака да дозволете ми да знам, инаку ние не ќе ви обезбеди надомест ако ви испрати погрешна предмети По што се купување,ве молиме да ни остават порака (пратете ни слика за вашиот автомобил табла за нас и вашиот автомобил година е ),ви благодарам многу Нови пристигнување слични производи :


За производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
RB-110
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
120inch
Материјал Тип:
Други
Објектот Висина:
1.5inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Година:
2007-2012
Бренд Име:
FUWAYDA
Објектот Ширина:
30inch
Тип На Објект:
Налепници
Име:
GLCC
категорија:
табла опфаќа
Материјал Тип:
Полиестер
Поддршка за:
за Ford Mondeo 2007-2012 години
функција 1:
заштитник автомобил табла Анти-напукнување
Карактеристика 2:
Намалување на температурата на инструмент-таблата
функција 3:
Подобрување на безбедноста на сообраќајот на
карактеристика 4:
намалување на сончева светлина рефлексивни

Слични предлози