• Одличната цена
  • Ново
За Мерцедес Бенц C GLC E Класа W205 W213 C200 GLC260 2017 Автомобил Стил ABS Хром Воланот Декорација Рамка Трим

За Мерцедес Бенц C GLC E Класа W205 W213 C200 GLC260 2017 Автомобил Стил ABS Хром Воланот Декорација Рамка Трим

 
DEN 1247.52
DEN 923.00

Износ
Во продавницата.


За Мерцедес Бенц C GLC E Класа W205 W213 C200 GLC260 2016 2017 Автомобил Стил ABS Хром Воланот Декорација Рамка Трим
Љубезно ве потсетам : ве Молиме споредете воланот форма.пред да нарачате.ви благодариме.
1. Почитувани купувачот,ние го цениме вашиот бизнис,ако сте задоволни со нашите производи и услуги pls оставете 5-Ѕвезди Позитивни Повратни информации.Благодарам многу.
2. Ако нешто ве молиме слободно контактирајте со нас на прво место.


За производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
XYL370
Објектот Должина:
1inch
Година:
2015-2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
120g
Бренд Име:
owntycar
Објектот Висина:
1inch
Материјал Тип:
ABS
боја:
matte
Fitment 1:
За мерцедес E Класа W213 2016-2017
Fitment 2:
За мерцедес Ц Класа W205 2015-2016
Fitment 3:
За мерцедес GLC Класа 2016 2017

Слични предлози