• Одличната цена
  • Ново
2X Алуминиум Легура Rearview Странични Ретровизори Покрие намали За Ford Fusion Mondeo 13-16

2X Алуминиум Легура Rearview Странични Ретровизори Покрие намали За Ford Fusion Mondeo 13-16

 
DEN 1337.76

Износ
Во продавницата.

2 X Алуминиум Легура Rearview Странични Ретровизори Покрие намали За Ford Fusion Mondeo 13-16
Опис Item Описи Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет
Количина : 2 парчиња/set
Материјал : Висок Квалитет на Алуминиум
Боја : Сребро (како слика)
ОДГОВАРА ЗА Ford Mondeo Fusion 2013 2014 2015 2016 година
Функција :
Лесна инсталација wihtout било алатки, двојно страна 3 M автомобилската селотејп е во прилог.
Никогаш Не Исчезнат, Никогаш Не Рѓа.
Обезбеди око-фаќање покажат и personlise вашиот автомобил.
Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет.Строги Фабрика КК тест. Квалитетот Гарантира, Гаранција Нудат. Еден од најдобрите на пазарот. Трае Година.
Фитинг
1. Отстрани сите остатоци и маснотии од апликацијата област.
2. Користете 3 M Општа Намена Почиста и Восок Смена или други благи растворувач, како што се Бело Дух применува со чиста крпа.
3. Индиректно топлина на трим капак и автомобил лакот помош на фен за 30 целзиусови степени, со цел да се постигне подобрена размена на инстант бонд.
4. Отстрани надворешниот покривање од лента да се изложи на леплива страна.
5. Се применуваат лиење (со лента се применуваат) да ја саканата површина на автомобил тело.
6. Удар надолу едвај по аплицирањето.
7. 24 часа пред перење на вашиот автомобил.


За производот

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
UPC:
не се применува

Слични предлози