• Одличната цена
  • Ново
ABS Мат Авто Внатрешна клима Уред AC Штекер Покрие Трим сопирачките, се Префрлат Панел 1piece За Mazda 3 М3 Axela 2017 2018

ABS Мат Авто Внатрешна клима Уред AC Штекер Покрие Трим сопирачките, се Префрлат Панел 1piece За Mazda 3 М3 Axela 2017 2018

 
DEN 665.28
DEN 592.00

Износ
Во продавницата.


Објектот Fitment : Компатибилни Автомобили : За Mazda 3 Axela 2017 2018 седан и hatchback Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Висок Квалитет ABS Хром(Мат). Вклучува : 1pc/set за 1 автомобил . Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Лесно Инсталирање,без алатки.3 M автомобилската селотејп е во прилог. Инсталација метод : Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина. Step2 : отстрани 3m лепак во грбот; Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат на засекогаш!) Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3. Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO / FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод потврдените адреса за Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради Акции Статус и време, ние изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 8. Време на испорака : Забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. За Нас Сите производи во нашата продавница може да се меша! Мало и на големо се добредојдени! Ве молиме контактирајте со нас за повеќе селекции! Било истрага, pls не двоумете се да контактирате со нас, нашиот одговор во рок од 12-24 часа максимум.


За производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Тежина:
0.3kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
За Mazda 3 М3 Axela 2017 2018
Бренд Име:
Cherk
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
ABS
Година:
2017 2018

Слични предлози