• Одличната цена
  • Ново
Внатрешни работи Раководител светлината се Префрлите Копчето Покрие Трим 1pcs За Chevrolet Malibu 2017

Внатрешни работи Раководител светлината се Префрлите Копчето Покрие Трим 1pcs За Chevrolet Malibu 2017

 
DEN 912.48

Износ
Во продавницата.


Објектот Fitment : Одговара за Chevrolet Malibu 2016 2017
Опис : Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Изработени Од нерѓосувачки челик Вклучуваат : 1pcs
Направен во една ISO9001 Фабрика,добар квалитет и се извезува во целиот свет Лесно installtion,3 M автомобилската селотејп е во прилог.


За производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот

Слични предлози